Zasłony dziecięce

Pokój dziecięcy to miejsce absolutnie wyjątkowe, które zasługuje na niebanalną oprawę. Takowa powinna być dopasowana zarówno do wystroju pomieszczenia, jak i preferencji dziecka. Aby osiągnąć upragniony efekt warto sięgnąć po firany dziecięce. Ich uzupełnienie stanowią naturalnie zasłony dziecięce.

Jako wieloletni producent zasłon dziecięcych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że gusta najmłodszych zmieniają się wraz z upływem czasu. Z tego względu portfolio produktowe naszej firmy obfituje zarówno w tkaniny uniwersalne, jak i odwołujące się do najnowszych trendów. Wysoka jakość, duży wybór i atrakcyjna cena proponowanych artykułów stanowią niezaprzeczalne atuty naszej oferty.

Firany i zasłony dziecięce proponowane przez Studio Śliwińska Deco umożliwią wymarzoną aranżację okna i tym samym nadadzą pomieszczeniu przytulnego charakteru. Kolorowe, wesołe wzory przeniosą najmłodszych do baśniowej krainy i pobudzą dziecięcą wyobraźnię. Oferujemy zasłony i firany dziecięce przystosowane do potrzeb dziewczynek oraz chłopców.