Studio Śliwińska Deco – producent zasłon i firan

Każde, nawet najlepiej wykonane okno potrzebuje odpowiedniej oprawy. Takową stanowią stylowe i nowoczesne firany oraz zasłony. Jako wieloletni, w pełni profesjonalny producent firan doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodnych potrzeb naszych Klientów. Z tego względu w szerokim portfolio produktowym marki znajdują się zarówno zasłony i firany minimalistyczne, jak i posiadające sporą ilość zdobień.

Niemniej jednak warto zauważyć, iż firany – choć bez wątpienia niezbędne w każdym domu – nie są jednak w stanie zapewnić nam pożądanej prywatności. Dlatego też kolejny etapem uwzględniającym stylizację okna jest dobór odpowiednich zasłon.

Gustowna dekoracja okien dopasowana zarówno do stylu wnętrza, jak i indywidualnych potrzeb mieszkańców domu jest w stanie sprawić, iż nawet niepozorna przestrzeń nabierze wyjątkowego charakteru. Dzięki szerokiej wiedzy i nabytemu doświadczenia jesteśmy w stanie zaproponować naszym Klientom niepowtarzalne rozwiązania odwołujące się do niemalże każdego stylu wnętrzarskiego.